społeczna odpowiedzialność biznesu
Umowa o współpracy z Noworudzką Szkołą Techniczną
Kolejna umowa poprawiająca jakość kształcenia zawodowego, zawarta została przez Noworudzką Szkołę Techniczną z firmą REGNARS Sp. z o.o.
Czytaj więcej
Barbórka 2018
Z okazji święta Św. Barbary wszystkim Pracownikom oraz ich Rodzinom składamy podziękowania za wytężoną pracę oraz przekazujemy zwyczajowym „szczęść Boże” życzenia wszystkiego dobrego.
Czytaj więcej
Festyn rodzinny
Odbył się pierwszy festyn rodzinny. Imprezę rozpoczęły pokazy maszyn, które na co dzień pracują na kopalni i niestety ze względu na ich rozmiary i charakter pracy nie ma możliwości na podglądanie ich w naturalnym środowisku.
Czytaj więcej
Runmageddon 2018
Na wrocławskim Torze Wyścigów Konnych odbyła się kolejna cykliczna impreza Runmagedon CLASSIC, w której wystartowała nasza drużyna TEAM REGNARS.
Czytaj więcej
Barbórka 2017
Tradycyjnie rozpoczęcie obchodów świętej Barbary uświetniła odprawiona w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tłumaczowie msza święta, po której Brać Górnicza przejechała do Domu Pielgrzyma im. Świętej Rodziny w Wambierzycach gdzie czekała już przygotowana uroczysta kolacja.
Czytaj więcej
Runmageddon 2017
W tym roku po raz pierwszy w biegu z przeszkodami we Wrocławiu wystartował siedmioosobowy TEAM REGNARS.
Czytaj więcej
Barbórka 2016
Uroczystości rozpoczęły się mszą święta w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tłumaczowie, po czym wszyscy uczestnicy spotkania udali się do Hotelu Srebrna Góra na uroczystą kolację.
Czytaj więcej
Barbórka 2015
Firma Regnars Sp. z o.o. po raz pierwszy zorganizowała tradycyjną biesiadę Gwarów. W Restauracja Graniczna w Radkowie spotkała się Brać Górnicza.
Czytaj więcej