społeczna odpowiedzialność biznesu

Umowa o współpracy z Noworudzką Szkołą Techniczną

Kolejna umowa poprawiająca jakość kształcenia zawodowego, zawarta została przez Noworudzką Szkołę Techniczną z firmą REGNARS Sp. z o.o.
Přečtěte si více

Barbórka 2018

Z okazji święta Św. Barbary wszystkim Pracownikom oraz ich Rodzinom składamy podziękowania za wytężoną pracę oraz przekazujemy zwyczajowym „szczęść Boże” życzenia wszystkiego dobrego.
Přečtěte si více

Festyn rodzinny

Odbył się pierwszy festyn rodzinny. Imprezę rozpoczęły pokazy maszyn, które na co dzień pracują na kopalni i niestety ze względu na ich rozmiary i charakter pracy nie ma możliwości na podglądanie ich w naturalnym środowisku.
Přečtěte si více

Runmageddon 2018

Na wrocławskim Torze Wyścigów Konnych odbyła się kolejna cykliczna impreza Runmagedon CLASSIC, w której wystartowała nasza drużyna TEAM REGNARS.
Přečtěte si více

Barbórka 2017

Tradycyjnie rozpoczęcie obchodów świętej Barbary uświetniła odprawiona w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tłumaczowie msza święta, po której Brać Górnicza przejechała do Domu Pielgrzyma im. Świętej Rodziny w Wambierzycach gdzie czekała już przygotowana uroczysta kolacja.
Přečtěte si více

Runmageddon 2017

W tym roku po raz pierwszy w biegu z przeszkodami we Wrocławiu wystartował siedmioosobowy TEAM REGNARS.
Přečtěte si více

Barbórka 2016

Uroczystości rozpoczęły się mszą święta w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Tłumaczowie, po czym wszyscy uczestnicy spotkania udali się do Hotelu Srebrna Góra na uroczystą kolację.
Přečtěte si více

Barbórka 2015

Firma Regnars Sp. z o.o. po raz pierwszy zorganizowała tradycyjną biesiadę Gwarów. W Restauracja Graniczna w Radkowie spotkała się Brać Górnicza.
Přečtěte si více